Zasięg działania

Wybielanie zębów Warszawa Bielany

Kto nie marzy o pięknym, białym uśmiechu? Śnieżnobiałe, zadbane zęby podnoszą atrakcyjność i dodają pewności siebie. Niestety, przebarwienia zębów powstają bardzo łatwo i szybko, nawet jeśli odpowiednio dba się na co dzień o jamę ustną. Nie ma jednak powodu, aby wstydzić się swojego uśmiechu. Można go skutecznie wybielić jedną z profesjonalnych metod oferowanych przez stomatologów. Wybielanie zębów jest usługą dostępną również na warszawskich Bielanach. Sprawdź, jakie metody wybielania zębów są u nas dostępne – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki.

Wybielanie zębów Bielany

Najpopularniejsze – ze względu na wysoką skuteczność i korzystną cenę – metody wybielania zębów to metoda nakładkowa oraz wybielanie lampą LED. W obu przypadkach zastosowane są specjalistyczne preparaty wybielające, które pozwalają rozjaśnić zęby nawet o kilka tonów.

  • Wybielanie zębów nakładkami to proces, który trwa od 7 do 10 dni. Pacjent otrzymuje od stomatologa specjalne nakładki na zęby oraz żel wybielający, który należy samodzielnie aplikować na noc. Po zakończeniu procesu można zobaczyć wyraźny efekt rozjaśnionych zębów, który utrzymuje się przez wiele miesięcy. Jest to metoda nieinwazyjna i niezwykle skuteczna, dlatego chętnie decyduje się na nią wielu naszych pacjentów.
  • Wybielanie zębów lampą LED to najszybsza forma rozjaśniania zębów. Specjalny preparat wybielający jest nakładany na zęby, a następnie naświetlany lampą, która aktywuje jego działanie. Cały zabieg trwa kilkadziesiąt minut, a efekty widać od razu. Jest to metoda bezpieczna i całkowicie bezbolesna, stosowana zarówno w przypadku delikatnych, jak i silnych przebarwień.

Jaka metoda wybielania zębów będzie najlepsza dla Ciebie?

To zależy od wielu czynników. Wybielanie zębów na Bielanach, w naszym gabinecie, jest poprzedzone konsultacją ze stomatologiem, dokładnym wywiadem, badaniem stanu uzębienia. Jeśli nie ma przeciwwskazań do zabiegu, już niedługo potem można się cieszyć zupełnie nowym, białym uśmiechem.

Dlaczego w wielu przypadkach wybielanie zębów domowymi sposobami nie przynosi oczekiwanych efektów? Im silniejsze przebarwienia, tym trudniej usunąć je samodzielnie. Pasty wybielające, paski, żele, proszki i inne preparaty dostępne w drogeriach nie są w stanie zwalczyć przebarwień, które powstawały wiele lat. Największy problem mają osoby palące papierosy, pijące duże ilości kawy, herbaty i kolorowych napojów, a także osoby nieprzestrzegające zasad higieny. Wygląd zębów zależy zarówno od diety i codziennych nawyków, jak i od tego, czy dokładnie i regularnie się je szczotkuje i nitkuje oraz czy korzysta się z zabiegów profilaktycznych takich jak piaskowanie czy skaling.

Problemem często jest także genetyka. Wrodzone cechy, takie jak kolor kości czy podatność na przebarwienia, może skutecznie utrudniać wybielanie zębów nawet przy odpowiednich nawykach żywieniowych i zachowaniu wszelkich zasad higieny. Właśnie w tak trudnych sytuacjach doskonale sprawdza się stomatologiczne wybielanie zębów, które oferujemy w Warszawie na Bielanach. Dowiedz się więcej o naszych usługach w tym zakresie – zapraszamy do kontaktu!

Warszawa Bielany, ul. Przy Agorze 13

tel: 22 424 99 09, 22 424 99 10, 509 831 621

e-mail: kontakt@Jakub Janicki.pl