Artykuły

Wiosenne zabiegi pielęgnacyjne

Jakim zabiegom kosmetycznym warto poddać się wiosną?

Po zimie skóra bardzo często jest przesuszona, co wpływa nie tylko na jej ogólną kondycję, ale także na wygląd. Wraz z nadejściem wiosny warto dać jej nowe życie. O tej porze roku świetnie sprawdzą się wszelkie zabiegi głęboko nawilżające, np. zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy dla pięknej skóry

Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Jego zadaniem jest wiązanie wody. Dlatego też w dużym stopniu decyduje on o poziomie nawilżenia skóry, a w związku z tym wpływa na jej elastyczność i sprężystość. Dzięki właściwej ilości kwasu hialuronowego skóra prezentuje się młodziej. Jest też zdrowsza, ponieważ kwas ten umożliwia wnikanie substancji odżywczych do wewnętrznych warstw tkanki. Nawilżenie i odżywienie – oto efekty dostarczenia komórkom właściwych ilości kwasu hialuronowego.

Zabiegi z kwasem hialuronowym – co dają skórze?

Ilość kwasu hialuronowego w skórze wraz z wiekiem maleje. W efekcie tkanki tracą elastyczność, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a procesy starzenia przyspieszają. Zabiegi kosmetyczne pozwalają jednak przywrócić skórze młodszy wygląd. Dogłębne nawilżenie w naturalny sposób poprawia koloryt i sprężystość skóry. Jako ze kwas hialuronowy jest substancją całkowicie naturalną i przyswajalną przez organizm, zabiegi z jego użyciem są nie tylko skuteczne, ale także zupełnie bezpieczne. Zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy na ich temat szczegółowych
informacji!