…pracujący w naszej przychodni zapewniają wszystkim naszym pacjentom profesjonalną opiekę w przyjaznej i pełnej troski atmosferze

  • ustalamy wspólnie plan leczenia
  • leczymy bez bólu
  • do dyspozycji mamy nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały

Zapraszamy. Przyjdź, zobacz i przekonaj się – naprawdę warto!

RENATA OSTROWSKA lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie,  wybitna specjalistka, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jej specjalność to stomatologia zachowawcza i protetyka, a dewizą jest to, że każdy pacjent musi wyjść w pełni usatysfakcjonowany i na następną wizytę przychodzi bez strachu i niepewności.
ANNA BYŚKO lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, jest bardzo lubiana przez naszych najmłodszych pacjentów i tych tylko „trochę starszych”. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała zwłaszcza dla tych, którzy „boją się” wizyty u dentysty. Zawsze uśmiechnięta „zaraża” optymizmem.
EDYTA MORO  lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku, wieloletni pracownik naszej przychodni, charakteryzująca się ogromną cierpliwością i wewnętrznym spokojem, które udzielają się wszystkim jej pacjentom. Uwielbiają ją najmłodsi pacjenci naszej przychodni.
NATALIA JĘDRZEJEWSKA  lekarz dentysta
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W naszej przychodni specjalistka z zakresu chirurgii stomatologicznej. Cieszy się dużą sympatią wśród naszych pacjentów, zawsze uśmiechnięta, “zaraża” optymizmem. Systematycznie uczestniczy w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje. Ekstrakcja zęba, nawet „zatrzymanej ósemki” w tak fachowym wykonaniu
to jak dla iluzjonisty wyciągnąć białego królika z rękawa. Stale polecana znajomym przez swoich pacjentów, a w naszej przychodni ma już wyrobioną „markę”.
IVANNA BOYCHUK-BOCHAROVA  lekarz dentysta
jest lekarzem dentystą. Od dzieciństwa wiedziała że będzie stomatologiem, a praca daje jej dużo satysfakcji i jest jej największą pasją. Od 2016 roku jest absolwentem Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Charkowie (Ukraina). W Polsce przeszła nostryfikację dyplomu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz odbyła staż podyplomowy. Cały czas na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach stomatologicznych. Bardzo jej zależy na bezbolesnym przeprowadzaniu zabiegów oraz na maksymalnym komforcie pacjenta. Zajmuje się stomatologią estetyczną, leczeniem ortodontycznym oraz profilaktyką zarówno dorosłych jak i dzieci..
LUIZA ĆWIERZ-DRABEK – lekarz dentysta, ortodonta
Absolwentka Akademii Medycznej im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie , specjalizuje się w ortodoncji. Jest wyjątkowo wrażliwa i pełna poczucia humoru. Dla każdego pacjenta ma czas, każdego spokojnie wysłucha. Jest wspaniałym fachowcem, stosującym najnowsze rozwiązania w dziedzinie ortodoncji. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę medyczną. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych klinikach stomatologicznych.