…pracujący w naszej przychodni zapewniają wszystkim naszym pacjentom profesjonalną opiekę w przyjaznej i pełnej troski atmosferze

  • ustalamy wspólnie plan leczenia
  • leczymy bez bólu
  • do dyspozycji mamy nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały

Zapraszamy. Przyjdź, zobacz i przekonaj się – naprawdę warto!

LEKARZ JAKUB JANICKI Chirurg Implantolog ukończył Uniwersytet Medyczny.
Od 2021 roku prowadzi własny gabinet stomatologiczny w Skierniewicach.
W swojej pracy skupia się na szczegółowej diagnostyce chirurgicznej, która jest podstawą planowania kompleksowego leczenia implantologicznego . Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, chirurgii oraz implantologii . Interesuje się stomatologią cyfrową oraz związanymi z nią nowinkami, które wprowadza do swojej codziennej praktyki chirurgii i implantologii . Uczestniczy w różnego rodzaju kursach doszkalających swój kunszt chirurgiczno Implantologiczny .

RENATA OSTROWSKA lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie,  wybitna specjalistka, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jej specjalność to stomatologia zachowawcza i protetyka, a dewizą jest to, że każdy pacjent musi wyjść w pełni usatysfakcjonowany i na następną wizytę przychodzi bez strachu i niepewności.
KONRAD ZAKRZEWSKI lekarz dentysta
Absolwent Akademii Medycznej. Wybitny specjalistka, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego specjalność to stomatologia zachowawcza i protetyka, a dewizą jest to, że każdy pacjent musi wyjść w pełni usatysfakcjonowany i na następną wizytę przychodzi bez strachu i niepewności.
HALYNA SHMYHA lekarz ortodonta
Jest lekarzem ortodontą. Od dzieciństwa wiedziałem że będzie stomatologiem i leczył zęby, a praca daje jej dużo satysfakcji i jest jej największą pasją. Od 2016 roku jest absolwentem Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Charkowie (Ukraina). W Polsce przeszła nostryfikację dyplomu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz odbyła staż podyplomowy. Cały czas na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach stomatologicznych i ortodontycznych . Bardzo jej zależy na perfekcyjny, przeprowadzaniu leczenia oraz na maksymalnym komforcie pacjenta. Zajmuje się stomatologią estetyczną, leczeniem ortodontycznym oraz profilaktyką zarówno dorosłych jak i dzieci.
EDYTA MORO  lekarz dentysta
Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku, wieloletni pracownik naszej przychodni, charakteryzująca się ogromną cierpliwością i wewnętrznym spokojem, które udzielają się wszystkim jej pacjentom. Uwielbiają ją najmłodsi pacjenci naszej przychodni. Specjalista od Stomatologii Dziecięcej.
NATALIA JĘDRZEJEWSKA  lekarz dentysta
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W naszej przychodni specjalistka z zakresu chirurgii stomatologicznej. Cieszy się dużą sympatią wśród naszych pacjentów, zawsze uśmiechnięta, “zaraża” optymizmem. Systematycznie uczestniczy w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje. Ekstrakcja zęba, nawet „zatrzymanej ósemki” w tak fachowym wykonaniu
to jak dla iluzjonisty wyciągnąć białego królika z rękawa. Stale polecana znajomym przez swoich pacjentów, a w naszej przychodni ma już wyrobioną „markę”.