Zasięg działania

Implanty Warszawa Bielany

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie implantologii. Stosujemy leczenie implantami najwyższej jakości, co gwarantuje wysoki poziom estetyki oraz wyjątkową trwałość. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Bielan oraz pozostałych dzielnic Warszawy!

Implanty Bielany

Implanty stomatologiczne to elementy wprowadzane do kości szczęki lub żuchwy, aby zastąpić korzenie zębów. Mogą one przybierać postać śrubki lub wrzeciona. Po osadzeniu w kości implanty są z nią zintegrowane, co oznacza, że są nieruchome, przymocowane na stałe. Na implanty nakładane są protezy zębowe w formie uzależnionej od potrzeb pacjenta. Leczenie implantologiczne umożliwia normalne funkcjonowanie jamy ustnej – czynności gryzienia, żucia, mówienia – niezależnie od rozmiaru ubytków w naturalnym uzębieniu.

W naszej klinice pracują najlepsi specjaliści od implantów na Bielanach. Z naszych usług w tym zakresie chętnie korzystają mieszkańcy całej Warszawy oraz okolic. W jakiej sytuacji warto skorzystać z tej metody leczenia?

Implanty stomatologiczne można zastosować w celu zastąpienia pojedynczych zębów, kilku sąsiadujących zębów lub całkowitego uzębienia. Są doskonałą alternatywą dla protez ruchomych. Zastępują korzenie zębów, co daje stabilną i trwałą podstawę dla stałych protez. Przekłada się to na codzienny komfort i lepszą estetykę uśmiechu.

Istnieje wiele sytuacji, w których najlepiej jest zastosować implanty. Bielany to dzielnica Warszawy, w której dostęp do tego rodzaju leczenia jest bezproblemowy, a specjaliści w naszej klinice oferują najwyższą jakość usług. Leczenie implantologiczne zaleca się w przypadku, gdy występują pojedyncze ubytki w uzębieniu lub całkowita utrata zębów. 

Zastosowanie implantów ma wiele zalet:

  • Implanty stomatologiczne są trwałe i stabilne. Przy odpowiedniej pielęgnacji służą wiele lat, a zamontowane na nich protezy skutecznie zastępują naturalne uzębienie.
  • Implanty gwarantują naturalny wygląd. Są projektowane tak, aby pasowały do kształtu , układu i koloru pozostałych zębów. 
  • Implanty stomatologiczne zapewniają wysoki komfort w codziennym życiu. Pełnią dokładnie te same funkcje co naturalne zęby – usprawniają funkcjonowanie jamy ustnej, umożliwiają gryzienie twardych pokarmów, ułatwiają wyraźne mówienie. Ich pielęgnacja przebiega dokładnie w taki sam sposób jak w przypadku naturalnych zębów.
  • Implanty skutecznie zapobiegają dalszej utracie zębów. Duże ubytki w uzębieniu niekorzystnie wpływają na kondycję pozostałych zębów i mogą przyczyniać się do ich szybszej utraty. Jednak implanty zastępują korzenie zębów, które utraciły swoją funkcję, co pozwala lepiej dbać o pozostałe naturalne zęby i całą jamę ustną.

Implanty Bielany

Nie ma potrzeby obawiać się leczenia implantologicznego. Jest to niezwykle skuteczna metoda, podnosząca jakość życia oraz poprawiająca estetykę uśmiechu. Na warszawskich Bielanach znajdziesz najlepszych specjalistów w dziedzinie implantów. W naszej klinice możesz też poddawać się innym zabiegom stomatologicznym oraz leczeniu ortodontycznemu, chirurgicznemu czy też zabiegom profilaktycznym i pielęgnacyjnym w obrębie jamy ustnej.

Sprawdź pełen zakres naszych usług i skontaktuj się, aby umówić wizytę lub uzyskać szczegóły na temat przebiegu leczenia, kosztów i stosowanych u nas metod. Zapraszamy serdecznie!

ul. Przy Agorze 13 Warszawa Bielany

tel: 22 424 99 09 / 22 424 99 10 / 509 831 621

e-mail: kontakt@pikdent.pl