Artykuły

Działanie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to substancja, która w dużym stopniu decyduje o elastyczności i gładkości naszej skóry. Jest on odpowiedzialny za wiązanie wody w tkance skórnej, a zatem decyduje o jej odpowiednim nawilżeniu. Jest to substancja, która w naszym organizmie występuje naturalnie, jednakże z wiekiem jego zawartość w skórze stopniowo spada.
Dlatego też, w celu zachowania jej młodego, zdrowego wyglądu i dobrej kondycji, trzeba dostarczyć go z zewnątrz do skóry. Można to robić między innymi przy pomocy specjalistycznych zabiegów
kosmetycznych. Jako substancja całkowicie wchłanialna, szybko poprawia stan skóry, a efekty zabiegów są bardzo satysfakcjonujące.

Z pomocą kwasu hialuronowego można znacznie zredukować zmarszczki, wygładzić skórę i zwiększyć jej gęstość, powiększyć i wymodelować usta, poprawić owal twarzy. Osoby zainteresowane zabiegami odmładzającymi powinny zwrócić uwagę na tę naturalną i w stu procentach bezpieczną substancję polecaną przez kosmetologów i lekarzy do stosowania w terapiach anti-age.