Nie zawsze zwyczajne metody leczenia zębów są wystarczające – niekiedy niezbędne jest skorzystanie z chirurgii stomatologicznej. Wbrew ogólnemu przekonaniu, nie skupia się ona jedynie na usuwaniu zębów, ale jej zakres jest znacznie szerszy – obejmuje ona nie tylko same zęby, ale i całą jamę ustną. Jest również nieopisaną pomocą przy ropniach oraz innych powstających elementach chorobotwórczych w ustach.

Zabiegi przeprowadzane w naszym gabinecie w ramach chirurgii stomatologicznej mają szeroki zakres. Zajmujemy się między innymi usuwaniem zębów w znieczuleniu (wraz z dłutowaniem i szyciem), rewitalizacją korzeni, wycinaniem wędzidełka, a także nacinaniem i czyszczeniem ropnia. Wiele z oferowanych usług pozwala uchronić zęby przed ich usunięciem lub są przygotowaniem do leczenia ortodontycznego lub protetycznego (np. umieszczania implantów).

Każdy z naszych pacjentów może także liczyć na indywidualny proces leczenia, ustalany szczegółowo przy wizycie u stomatologa. Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad, aby wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami klienta (choćby w sprawie wykorzystywanego znieczulenia czy innych materiałów w leczeniu), z jak najmniejszym ryzykiem. Dzięki odpowiedniemu podejściu do pacjenta, skutecznemu leczeniu opartemu na nowoczesnych technologiach i naukach oraz odpowiedniemu znieczuleniu, przeprowadzane u nas zabiegi są komfortowe i bezbolesne.

W ramach chirurgii stomatologicznej wykonasz u nas:
– ekstrakcję ósemek oraz zębów zatrzymanych (z dłutowaniem i szyciem);
– ekstrakcję uszkodzonych lub zainfekowanych korzeni zębów;
– rewitalizację korzeni zębów;
– wycinanie wędzidełka;
– leczenie przetok i ropni;
– leczenie suchego zębodołu
oraz znacznie więcej!