Zasięg działania

Chirurgia stomatologiczna Warszawa Bielany

Najlepszych specjalistów od chirurgii stomatologicznej na warszawskich Bielanach znajdziesz w naszej klinice! Poznaj naszą ofertę w tym zakresie i skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszego zespołu.

Chirurgia stomatologiczna Bielany

Czym jest chirurgia stomatologiczna? Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem i zabiegami chirurgicznymi eliminującymi problemy w obrębie jamie ustnej: w szczękach, żuchwie i okolicach twarzy. Wykorzystuje nowoczesne techniki obrazowania oraz zaawansowane procedury chirurgiczne, których celem jest przywrócenie zdrowia jamy ustnej i prawidłowego ułożenia zębów, kości i całego układu stomatognatycznego.

W ramach chirurgii stomatologicznej wykonywane są zarówno drobne i szybkie zabiegi (np. usunięcie pojedynczego zęba), jak i bardziej zaawansowane operacje chirurgiczne konieczne np. po ciężkich urazach i wypadkach.

Jeśli szukasz specjalistów chirurgii stomatologicznej na Bielanach, znajdziesz ich w naszej klinice. Skontaktuj się z nami, aby poznać zakres usług oferowanych w naszych gabinetach.

Chirurg stomatolog Warszawa Bielany

Z jakimi problemami można się zgłaszać do chirurga stomatologa? Jest to specjalista, który zajmuje się następującymi kwestiami:

  1. Usuwanie zębów – w przypadku uszkodzeń, zębów zatrzymanych, ósemek lub na potrzeby leczenia implantologicznego. Doświadczony chirurg stomatolog jest w stanie wykonać zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane zabiegi w tym zakresie, zachowując wszystkie środki bezpieczeństwa i dbając o potrzeby pacjenta.
  2. Wszczepianie implantów zębowych. Wielu chirurgów stomatologicznych zajmuje się implantologią. Zabieg polega na wprowadzeniu metalowej śruby (implantu) do kości szczęki lub żuchwy w celu zastąpienia brakującego zęba lub zębów.
  3. Leczenie schorzeń przyzębia. Problemy takie jak np. zapalenie dziąseł często wymagają interwencji chirurga. Specjalista w tej dziedzinie może wykonywać różne zabiegi w obrębie dziąseł, np. chirurgiczne oczyszczanie kieszonki dziąsłowej, regenerację uszkodzonych tkanek, podnoszenie błony śluzowej dziąseł.
  4. Chirurgia kości szczęki i żuchwy – czyli leczenie uszkodzeń powstałych w wyniku różnych urazów i wypadków. Chirurg stomatolog wykonuje zabiegi takie jak: odbudowa kości, przeszczepy kości, chirurgiczna korekta wad zgryzu, usuwanie torbieli, nowotworów jamy ustnej. Niekiedy chirurg stomatologiczny przeprowadza też bardziej skomplikowane operacje twarzy i szczęki, np. rekonstrukcje twarzy czy zabiegi korekcyjne wad wrodzonych w obrębie twarzoczaszki.

Na warszawskich Bielanach możesz skorzystać z pomocy i opieki najlepszych specjalistów w zakresie chirurgii stomatologicznej. Poznaj bliżej naszą ofertę w w tym zakresie – zadzwoń, aby zapytać o szczegóły.

Chirurg stomatolog Warszawa Bielany

Jak się z nami skontaktować? Zadzwoń lub napisz, aby zadać pytanie lub zarezerwować wizytę w naszej klinice:

Chirurg stomatologiczny – Warszawa Bielany ul. Przy Agorze 13

tel: 22 424 99 09 / 22 424 99 10 / 509 831 621

e-mail: kontakt@Jakub Janicki.pl