Artykuły

Bezpieczne wybielanie zębów

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób bezpiecznie i skutecznie można wybielić uśmiech. Szukając odpowiedzi na to pytanie najlepiej jest skonsultować się ze stomatologiem, który podpowie najbardziej wskazaną metodę wybielania w każdym indywidualnym przypadku.

Niezwykle skuteczną i przynoszącą długotrwałe efekty metodą wybielania jest wybielanie laserowe, które odbywa się w gabinecie stomatologicznym. Jest to nieinwazyjny zabieg polegający na naświetlaniu zębów specjalistyczną lampą. Na zęby nakładany jest organiczny żel wybielający, aktywujący się pod wpływem działania kierowanych na zęby promieni laserowych. Jest to bardzo bezpieczna metoda, która w żaden sposób nie narusza struktury zębów. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy, a nawet lata – w zależności oczywiście od stylu życia, stosowanej diety i higieny jamy ustnej.

Warto zatem zapytać w gabinecie o możliwość wybielania zębów za pomocą specjalistycznej lampy i poddać się zabiegowi pod okiem specjalisty. Zapraszamy i polecamy tę metodę osobom, które próbują uporać się z przebarwieniami zębów.